Bet365 a Unibet – najlepšie stávkové kancelárie

unibet vstupné bonusyJustin Rose odhalil, že úspešný návrat golfu na olympijské hry dokonca prinútil Rory McIlroya, aby zmenil názor a sledoval napínavý vrchol. McIlroy bol jedným z viac ako 20 najlepších hráčov, ktorí sa stiahli z hier, 27-ročný pôvodne citoval Bet365 obavy z víru Zika, ale neskôr pripustil, že hlavné majstrovstvá zostali “vrcholom” športu a on by len sledoval “to, čo je dôležité” na olympijských hrách.Rory McIlroy bude sledovať “veci, ktoré Unibet záležitosti “na olympijských hrách – nie golf Čítajte viac

Ale po tom, ako za prvýkrát získal golfovú olympijskú zlatú medailu za 112 rokov tým, že porazil šampióna Open, Henrik Stenson vo vzrušujúcom súboji v rezervácii Marapendi, správy, ktoré dostal Rose, bol od jeho kolegu Ryder Cup McIlroy. “Dostal som Roryho.Absolútne, “povedala Rose. “Povedal, že bol veľmi, veľmi hrdý a Unibet povedal, že ma ťahá. Povedal, že vidí, aké Bet365 to bolo pre mňa a že mi zablahoželal.

“Bol veľmi komplimentný a zrejme sledoval. Uviedol, že naozaj chce, aby golf uspel ako olympijský šport. Má niektoré zo svojich vlastných názorov, ktoré sú pre neho veľmi osobné a to je v poriadku, ale ako celok je veľmi, veľmi za golfom, ktorý uspelo na olympijských hrách.

“Všetci chlapci, ktorí vynechali, rozhodnutie z dobrých Bet365 dôvodov a pravdepodobne sa presvedčili, že to bolo dobré Unibet rozhodnutie, ale myslím, že sa budú zdržiavať a uvedomia si, aké úspešné je to. sedieť doma sledujúc ostatných chlapcov, ktorí dostanú slávu, nebude s nimi dobre sedieť.Chcú takéto skúsenosti a budú musieť počkať štyri roky. To robí toto zvláštne. To jednoducho nie je prísť na budúci týždeň a budem mať ďalšie ísť.

“Je to príležitosť, ktorá prichádza tak zriedka a som šťastný, že padol na mojom tanieri. Určite som to zacielil a šiel za ním, a preto som naňho naozaj hrdý, ale je to príležitosť, ktorú dúfam, že sa chystá v roku 2020. “Rose sa blížila k slzám, keď opísal, víťazstvo znamenalo jeho Bet365 sedemročnému synovi Leovi, ktorého mal predpokladať, že Chelsea bude hrať na West Ham United v Stamford Bridge. “Samozrejme, že mi to chýba, ale ja Unibet vstupné bonusy prispôsobte si ho, “dodal 36-ročný. “Bol tak nadšený.Nikdy som nevidel môj malý chlapec v slzách a mohol by som začať plakať sám seba. “Nikdy som to nevidel, že s ním toľko rezonuje. Začínal pochopiť, o čo ide. Ten minulý týždeň odišiel do malého futbalového tábora a dostal medailu a on mi povedal: “Dobre, tati, mám medailu, je čas, aby ste dostali tvoju.” V skutočnosti plakal, keď som ho zavolal a predtým som to nikdy predtým nevidel a to bolo veľmi, veľmi zvláštne. “Rose plne osvojila olympijskú skúsenosť sledovaním mnohých ďalších športov a prechádzaním v otváracom ceremoniáli, po ktorom sa zdieľal autobusom späť do Bet365 stávková kancelária vesmíru pretekárov s Andym Murrayom.Deväť dní neskôr, on aj majster Wimbledonu boli olympijské zlaté medailisty po Murray bojoval okolo Juan Martín Del Potro v mužskej tenisovej finále, neskôr v nedeľu. “Nigel Tilley, ktorý je GB physio, narazil do Andyho v dedine včera v noci a povedal, že Andy sledoval moju poslednú dieru predtým, ako išiel na ihrisko, takže bolo super, že som sa mohol pozerať na jeho posledné dve hry, “dodáva Rose.

“Ak sa pozriete na medailu tímu Team GB, je úžasné, že relatívne malá krajina tak urobila dobre na počte medailí. Zakaždým, keď vidím medailu na mojej aplikácii, som hrdý na širší tím a to je to, čo robí to odlišné a zvláštne. Byť súčasťou Unibet piatich zlatých vyhral v Bet365 nedeľu je určite niečo, na ktoré som veľmi, veľmi pyšný. “