Murrayove tajné zbrane: Gyrotonické cvičenie a melón melón

Britské číslo 1 a č. 2 je oddaný cvičebnej metódy, ktorú vymyslel maďarský gymnast a tanečník v horskej chatrči a modeloval chobotnicu, opičku a mačku.

Odhalenie podrobností o jeho šampionáte diéte a fitness režime pred jeho stretnutie s francúzskym Jo-Wilfried Tsonga, Murray, 29, povedal, že sa obrátil na Gyrotonic cvičenie po operácii späť v roku 2013.

Povedal: “To bolo niečo, čo som začal robiť oveľa viac, keď som mal operáciu chrbta. Naozaj to bol ten istý čas. Nemôžem si dovoliť žiadne ďalšie operácie ako toto. Musím začať starať o svoje telo oveľa lepšie ako to, čo som bol.Angelique Kerber porazil Simonu Halepa, aby sa dostal na Wimbledon semi-final – live! Prečítajte si viac

“Veľmi tvrdo som trénoval. Nemyslím si, že som sa Bet365 bonus k prvému vkladu staral o moje telo, ako by som mal urobiť.To bolo niečo, čo sa zmenilo pred niekoľkými rokmi. Teraz, keď som sa o ňu staral, robil som viac rôznych typov strečinkov, akékoľvek práce na prevencii úrazov, moja chrbát nie je žiadnym problémom. Zatiaľ čo dva roky som mal veľa bolesti, pretože som trénoval ťažko, ale nerobil to správne veci, aby som si to lepšie. “Gyrotonic cvičenie, ktoré zahŕňa cvičenie s kladkami, bol vynašiel Juliu Horvath, románsky maďarský gymnast a tanečník, ktorý sa narodil v Rumunsku a ktorý odišiel do USA.Technológia sa vyvinula zo staršieho systému nazvaného “tanečnica jogy”, ktorú prišiel v jednej miestnosti v horskej chate na sv. Tomášovi na Panenských ostrovoch v sedemdesiatych rokoch, aby rehabilitoval svoju vlastnú roztrhnutú Achillovu šľachu a herniovaný vertebrálny disk. >

Zahŕňa kľúčové princípy v plávaní, tanečných, jogových, tai chi a gymnastických disciplínach a zdôrazňuje nepretržité pohyby, ktoré sú synchronizované s dýchacími vzormi. Horváth založil svoj gyrotonický expanzný systém na chobotnici, opici a mačke “, pretože sa môžu pohybovať akýmkoľvek smerom v akomkoľvek čase so silou a kontrolou”.

Murray vie, že má “veľmi tvrdý zápas proti Tsongovi”, 12. semeno, ktoré označil za “veľmi, veľmi nebezpečný”.Plánoval, aby sa uistil, že má “dobrý deň tréningu”, povedal.

Svoju každodennú stravu odhalil, že pred pondelkovým víťazstvom nad Nickom Kyrgiosom sa rozlúčil s bagelom s míchanými vajcami, polievkou s arašidovým maslom, banánovým a bobuľovým smoothiesom a celý melón.

Vodný melón alebo med melón? “Cantaloupe, Unibet myslím, že to je to, čo to bolo,” povedal. Balenie bielkovín a sacharidov malo predjedlá jedlo z lososa a ryže a šalát z cestovín s brokolicou a kuracie mäso.

Spýtal sa, ako sa bude mentálne pripravovať, povedal, že trávi svoj čas sledovaním svojich súperových hier – so zvukom preč, takže ho nebol rozptýlený komentárom – a po bitke vedenia Labour a Euro 2016 .

Povedal, že sleduje pokrok vo Walese na semifinále vo Francúzsku a dúfa, že v stredu dokončí svoje štvrťfinále, aby sa pozrel na svoj zápas proti Portugalsku.

“Myslím, že je to úžasný príbeh, neuveriteľné, čo robia,” povedal. “Je zrejmé, že čím viac sa dostanete, tým viac ľudí začne myslieť, že existuje šanca, že môžete ísť celú cestu.”