Monaco șocat pe Arsenal, Unibet a învins pe Atlético Madrid

Pentru a Arsenal în prestigiosul a încercat în cele din urmă drumul său în primele opt, va trebui să relua în Monaco trei goluri. Monaco a marcat exact ca multe goluri în Unibet ultimele treimi de meciuri. Da, ai ghicit corect, Arsenal este din nou la un pas de eliminare.

Pentru o lungă perioadă de timp a fost norocul care, evident, înrădăcinare pentru oaspeții principatului.

În timp ce jucătorii Arsenal au zgâriat capul lui după cădere mari oportunități și chiar ei înșiși bătut din greșeală o lovitură gol, Monaco a trecut la conducere Unibet datorita fluxului de fericit – mijlocașul Geoffrey Kondogbia în 38 minute tras de la 25 de metri, probabil, dincolo de poarta, dar fundașul Mertesacker ia trimis mingea în propria poartă.Portar Ospina lăsând doar amorțită de stat.

O prima jumătate foarte apucare, Monaco a surprins secții de antrenor Wenger din nou datorită contraatac rapid finalizat încet, dar cu o imagine de ansamblu a Unibet atacantului experimentat Dimitar Berbatov.

U celelalte două goluri au fost deja căpitanul ceh Tomas Rosicky, care a intrat în teren în 82 de minute.În primul rând el sa bucurat când în prima nenorocire setare minut a rupt împușcat hilar al lui Arsenal din spatele suprafeței de pedeapsă Alex Oxlade Chamberlain, dar în Unibet curând după aceea a fost trist din nou – fundașii gazdelor a fugit Yannick Ferreira Carrasco și cu tija întors Monaco două gol plumb. 1: 3

Pe baza rezultatelor istorice Arsenal șansa de a procesa 1,5%

sub supravegherea Konigsberg a decis Calhanoglu

Duel în Leverkusen a reușit arbitrul ceh Pavel Královec și împreună cu asistenții ceho-slovace, în fața judecătorilor Unibet bonusuri case de pariuri principali ai UEFA Pierluigiho Colline făcut foarte bine.Joc menținut ritmul și a reușit și situația controversată în meci.

În primul rând, prima jumătate a venit portarii Leverkusen Leno, primul care a luat un gol din cap Griezmannovi ca el ar putea după penetrare muta rapid, și setarea, apoi mare de intervenție reflexivă a început Tiago împușcat, cu toate că el a acoperit punctul de vedere.

Aproape de gol el și Leverkusen, dar Spahičova a trimis un Unibet balon de la distanță doar a ajuns pe conector.În a doua jumătate, dar atacul acasă pentru a îmbunătăți și recompensa le-a fost un gol.

a putut duce la Desprins dupa ce a Bellarabi, dar încă găsit un subsol Calhanoglua și împușcat greu reprezentantul turc sub bara transversală a decis să închidă câștiga. Unitatea spaniolă și a recunoscut în Liga Campionilor după o lungă 524 minute.

Deși Atlético a obținut obiectivul de a aduce Torres după un corner, dar inainte ca mingea chiar în centrul câmpului din stânga, astfel încât obiectivul Kralovec confirmați. În plus, imediat după represiunea a dat Tiago al doilea cartonaș galben și Atletico a jucat în ultimele Unibet cincisprezece minute shorthanded. Unitatea de Madrid a primit un cartonaș roșu pentru prima dată de la actualele 42 de dueluri din Liga Campionilor.